The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

Hakkımızda

Firmamız uzman personeli ile sektöre Ambalaj Bantları, Teknik Bantlar (çift taraflı yada özel kesimli), Medikal Bantlar ve Yapışkanlı İzolasyon Süngerleri konusunda ana ve yan sanayi tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz :

  • Baskılı ve Baskısız Koli Bantları

  • Çift Taraflı Bantlar

  • Medikal Bantlar,

  • Maskeleme Bantları

  • Klişe Monta Bantları

  • Elektrik İzolasyon Bantları ve Yüzey Koruma Filmleri

Bu ürün ve  ürünlerin haricinde 100'e yakın farklı kalite ve fiyat opsiyonu seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız satış tercihini toptan ve toptan üstü olarak benimsemiş verilen bütün siparişleri gününde teslim ederek kalitesini kanıtlamayı başarmiştır, üretim kapasitesiyle sektörde lider firma haline gelmiştir.

Bir çok ülkeye ihracat yapan firmamız özel ürün ve siparişlerinize çok hızlı şekilde cevap verebilecek istenilen siparişi çok hızlı bir şekilde teslim edebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Müşterilerimizin ürünlerimizden en iyi verimi alabilmeleri için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bir çok farklı ebatta üretim yapabilmenin haricinde Zemin +5 renge kadar baskı yapabilen Flexo baskı makinelerine sahip olan firmamız baskılı, baskısız koli bandı piyasasında ilk tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Sahip olduğumuz ISO 9001-2000 kalite yönetim belgesi ile hizmet ve kalitemizi en iyi şekilde sunmaktayız.

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com